Domeny

Domeny stają się towarem deficytowym. Firma bbSoft posiada w ofercie domenę:

www.hipotekiodwrocone.pl

* Domena na sprzedaż lub do dzierżawy.
 * Domena jest zarejestrowana u polskiego rejestratora.
* Wystawiamy faktury VAT.
* Firmy zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 71-355-71-51 od 9:00 do 16:00 lub elektroniczny na adres: biuro@bbsoft.pl.


Nazwa HIPOTEKIODWROCONE.PL jest łatwa do zapamiętania.
Daje ogromne możliwości prowadzenia pod nią zarówno strony banku oferującego odwrócony kredyt hipoteczny, jak i porównywarki czy też strony informacyjnej o tym produkcie (w celu rzetelnego przedstawienia konstrukcji odwróconej hipoteki, korzyści z niej płynącej i ryzyk z nią związanych), także przez instytucję finansową przygotowującą się do wprowadzenia takiego kredytu do oferty, w celu badania rynku czy też propagowania produktu.


* W przypadku sprzedaży domeny, nabywcy zostaną wydane kody Auth-Info.
Możemy pomóc przy przeniesieniu domeny na dowolny serwer DNS.
* W ramach dzierżawy istnieje możliwość oddelegowania domeny "www.hipotekiodwrocone.pl" na dowolny serwer DNS.

Skontaktuj się i zapytaj o cenę.

Ustawa o odwróconym kredycie hipotecznym, została opublikowana w Dzienniku Ustaw z 14 listopada 2014 r. pod pozycją 1585. Pozwoli ona bankom zaoferować nowy produkt na polskim rynku, a seniorom – zwłaszcza samotnym, posiadającym wartościową nieruchomość, a jednocześnie niskie emerytury czy renty - na skorzystanie z uregulowanego prawnie odwróconego kredytu hipotecznego, zwanego potocznie hipoteką odwróconą, a tym samym na uzyskanie dodatkowych środków wypłacanych jednorazowo lub co miesiąc przez bank. Zmieni również diametralnie sytuację ewentualnych spadkobierców kredytobiorcy, w porównaniu z oferowanymi do tej pory umowami opartymi na rencie dożywotniej.

Obecnie hipoteka odwrócona funkcjonuje w wielu rozwiniętych krajach i jest tam dość popularną formą kredytowania. Czas pokaże jak ten kredyt będzie wyglądał w Polsce. Biorąc jednak pod uwagę wysokość emerytur i przywiązanie osób starszych do własnego mieszkania, być może spora grupa z nich zdecyduje się na skorzystanie z tego produktu.

Tutaj można zapoznać się z naszym artykułem dotyczącym hipoteki odwróconej, opracowanym w oparciu o opublikowany tekst ustawy.
 
Tagi: odwrócona hipoteka, odwrócony kredyt hipoteczny, hipoteka odwrócona, hipoteki odwrócone, odwrócone kredyty hipoteczne, domena na sprzedaż odwrócona hipoteka